Mam na imię Ania, urodziłam się i mieszkam w Tychach, jestem studentką filologii angielskiej (język biznesu) na Uniwersytecie Śląskim.

Słucham bardzo różnej muzyki, począwszy od Iron Maiden i Opeth (najwspanialsze zespoły, jakie kiedykolwiek powstały!), Anathema, wczesna Metallica, Red Hot Chili Peppers, A Perfect Circle, Judas Priest, Helloween, The Tea Party, Bruce Dickinson, Deep Purple, Dio, Led Zeppelin, Penumbra, Therion ("Vovin" to arcydzieło!) poprzez grupy takie jak Dead Can Dance, Gotan Project, Enigma, Snatam Kaur, Oliver Shanti, aż po muzykę... grecką, arabską czy hinduską (Prem Joshua!). Od czasu do czasu nie pogardzę latynoskimi rytmami, wszystko oczywiście zależy od nastroju... ;-) Aby być na bieżąco zapraszam na www.last.fm/user/annazona/)

Interesuję się rozwojem duchowym i snami. Jeżdżę na rowerze i łyżwach, pływam, tańczę, dużo czytam (ulubiony autor: Jonathan Carroll), próbuję swoich sił jako pisarka (obecnie należę do grupy Ptaki Kluczem - www.ptakikluczem.pl), ćwiczę jogę, uczę się tańca brzucha, chodzę na koncerty, lubię oglądać mecze piłki nożnej i zajmować się kreatywnymi rzeczami. Uwielbiam Grecję, słońce i czerwone wino...

Poza tym jestem uzależniona od Internetu, owoców i muzyki. Mam o trzynaście lat starszą siostrę i dwanaście lat starszego brata - i jest to najlepsze rodzeństwo na świecie. :-)

amaZona